Bağcılar Devlet Hastanesi | Bağcılar Devlet Hastanesi randevu

Yapılış tarihi çok da eski zamana ait olmayan Bağcılar Devlet Hastanesi 2002 yılında kurulum amacı ile temeli atılmış, 2006 yılında ise hasta kayıtlarında hizmet vermeye başlamıştır. Hizmet kapsamında oldukça geniş alana sahip olan hastane araştırma hastanesi olarak da biliniyor. Hastanenin genel anlamda sağlanan hastaya güler yüz, hekime saygı düşüncesi ile ilerleme sağlayan kurumlar arasındadır.

Teknoloji kapsamının oldukça hat safhada bulunduğunun, konfor ve hizmet alanlarında ki iyileşmelerin sürdüğünün büyük kanıtı olarak da ifade edilen hastanede; yüzün üzerinde poliklinik işlem yapmaya devam ediyor. Hastane kendisi için belirlediği vizyon ve misyon değerlerine uyum sağlayarak, aktif olarak işlem yapmaya devam ediyor. Bulunduğu konum bakımından Bağcılar, Esenler ve Güngören ilçelerinin ortak noktası olarak adlandırabilmek doğrudur.

Hastanenin gerek araştırma kapsamlı olması gerekse poliklinik bakımından zengin olması her gün yüzlerce hastanın başvurduğu noktalar arasında olmayı başarabilmiştir. Bağcılar devlet hastanesi randevu işlemleri için, izlenilmesi gereken temel adımlar söz konusudur. Temel araçların kullanılarak alındığı randevulara gidilmemesi durumunda hastane kayıtlarında saklı tutulan herhangi durum söz konusu olmaz.

Poliklinik dışında hastaların durumlarına bağlı olarak kaldırılabileceği yoğun bakım üniteleri, ameliyathaneler konusunda da oldukça zengin yapıya sahiptir. Ayrıca çeşitli konukların da zaman zaman misafir edildiği konferans salonlarına da sahiplik yapmaktadır. Hastane, özel hastaneler de bulunmayan alanlarda da araştırmalar ve tedavi süreçlerinde devamlılık sağlar.

Bağcılar Devlet Hastanesi Bilgileri

Telefon numarası : (212) 440 40 00

Telefondan Randevu : 182

Adres : Merkez Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 6. Sokak Bağcılar / İstanbul , İstanbul

Web site : www.beh.gov.tr/

Tahlil sonuçları için tıklayın 

Google haritalarda bakmak için tıklayın

Bağcılar Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
İlginizi Çekebilir :   Ankara Yenimahalle Devlet Hastanesi Randevu
Etiketler:

Yorum Bırakın

*