Başakşehir Devlet Hastanesi , Başakşehir Devlet Hastanesi Randevu

İstanbul Başakşehir ilçesinde yer alan hastane 4.etap 1.kısımda yer alıyor. Özellikle bu bölge oldukça geniş ve karmaşık olduğu için Başakşehir Devlet Hastanesi açık adresi merak ediyor olmanız çok normal.  Sizlerde online Başakşehir Devlet Hastanesi randevusu alarak istediğiniz gün ve saat için yerinizi ayırtabilir ve muayene olmaya gidebilirsiniz.

Sizlerde Başakşehir Devlet Hastanesinde branşlardan tercih ederek rahatsızlıklarınız için hem muayene hem de aynı zamanda tahliller yaptırabilirsiniz. Başakşehir Devlet Hastanesi tahlil sonuçlarını ise web sitesi üzerinden kolayca alabileceksiniz. Bunun için sizlere verilen barkod üzerinde ki kodu girmeniz yeterli olacaktır.

Başakşehir Devlet Hastanesi adres ve telefon bilgilerini de sizlere vererek kolayca ulaşmanızı sağlıyor olacağız. Başakşehir Devlet Hastanesi acil hizmeti de veren hastanelerden olduğu için acil durumlarda randevu almadan da hastaneye gidebilirsiniz. Oldukça kalabalık bir hastane olarak ön plana çıkan bu kurumda muayenelerinizi birkaç gün önceden almayı unutmayınız.

Telefon : 0212 488 01 70

Fax : 0212 488 01 80

İlçe : Başakşehir

Adres : Başakşehir 4. Etap 1. Kısım Yunus Emre Caddesi İETT Son Durağı Başakşehir – İstanbul

Tahlil sonuçları : Buraya tıklayın

Telefondan Randevu : 182

Başakşehir Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
İlginizi Çekebilir :   Bağcılar Devlet Hastanesi | Bağcılar Devlet Hastanesi randevu

Diğer hastanelerden randevu almak için

Yorum Bırakın

*