Dokuz eylül üniversitesi hastanesi randevu

Dokuz Eylül hastanesi İzmir’de bulunan üniversite bünyesindeki bir araştırma hastanesidir. Birçok tıp dalının bulunduğu hastanede üst seviye tedavi yöntemleri yanın da günlük rahatsızlıklar içinde tedavi sağlanır. Tıp alanında neredeyse her konu ile ilgili birimin ve uzmanların yer aldığı Dokuz Eylül Hastanesi yatması gereken hastalar için özel odalar, refakatçiler için bölümler yer alır.

Dokuz Eylül Üniversitesi bünyesinde bulunan bu hastane İzmir’de, İnciraltı Balçova mevkiindedir. Organ bağışlarının yapıldığın hastanede laboratuvar çalışmaları, cerrahi müdahaleler ile birlikte ruh ve sinir hastalıkları ile ilgilide çalışmalar ve tedavi işlemleri yapılıyor. Verdiği hizmetler ile dikkat çeken araştırma hastanesinde randevu almak için belirli yollar var.

Dokuz Eylül Araştırmada diğer hastaneler gibi internetten randevu almanıza imkan sağlayan sisteme bağlı hastanedir. İzmir Balçova’da yer alan hastaneden randevu almak için hastanenin kendisine ait siteden Dokuz Eylül Randevu bölümüne kişisel bilgileri girip tedavi için bölümü seçerek randevu alabilirsiniz. Randevu için Dokuz eylül araştırma iletişim telefonundan da irtibata geçilebilir.

Araştırma özelliği nedeniyle teşhisi ve tedavi zor olan bir çok hastalık için tedavi imkanı veren hastanede üniversite bünyesindeki birçok uzman doktor yer alıyor. Hastane en çok önem isteyen beyin vb. cerrahi dallarında tedavi hizmeti verirken çocuk sahibi olmak isteyen aileler içinde bir tüp bebek merkezine, kapsamlı laboratuar araştırmalarının yapıldığı tesislere sahip.

Dokuz eylül üniversitesi hastanesi bilgileri

Telefon : (232) 412 22 22

Adres : İnciraltı Mh., Mithatpaşa cad. No:1606, İnciraltı yerleşkesi 35340 Balçova/İzmir 

Web sitesi : http://www.hastane.deu.edu.tr

Tahlil sonuçları için : Tıklayın

İnternetten randevu : Tıklayın

Not: Randevu saatleri 19:00 – 23:00 arasındadır . ( Cuma – Cumartesi günleri randevu alınamamaktadır )

 

İlginizi Çekebilir :   Cerrahpaşa Randevu Nasıl Alınır ?

Yorum Bırakın

*