Home Mobil En Yeni ve En Çok İndirilen oyunlar

En Yeni ve En Çok İndirilen oyunlar

5 min read
0
0
52

Android işletim sistemine sahip olan kullanıcılara özel olarak bugün En Yeni ve En Çok İndirilen oyunlar hakkında detaylı bir inceleme yapacağız. Özellikle akıllı telefon sayısında yaşanan gelişmelere bağlı olarak En Yeni ve En Çok İndirilen oyunların neler olduğunu araştırdık ve sizlere bu konuda hakkında bilgi vermek istedik.

1- Clash Royale

100 Milyon üzerinde indirme sayısına sahip olan bir oyun Clash Royale 12 Milyon kullanıcı tarafından yorum alarak bu alanda kırılması güç bir rekora imza atmıştır. 14 Mart 2017 tarihinde güncelleme yapan oyunda sürüm sayısı olarak 1.8.1 sürüm kullanıcılarına ise sunulmaktadır. İndirme boyutu olarak 97.25 MB boyutta bulunan bu oyunun uygulama içerisinde satın almaları ise 3.49 TL ile 349.99 TL arasında değişen fiyatlar ile karşımıza çıkmaktadır.

2- Forge Of Empires

Strateji oyunu olarak sunulan ve başarılı grafikleri ile dikkatleri üzerine çeken Forge Of Empires oyununun indirilme sayısı 10 Milyondan fazla bir rakam ile oyun severler tarafından indirilmektedir. 400 Bin kullanıcı tarafından yorumlanan bu oyunun 5 üzerinden 4,3 puan aldığını açıklamak istiyoruz. 9 Mart 2017 tarihinde güncelleme alan oyunun son sürüm serisi ise 1.96.1 olarak güncellenmiştir. Uygulama içerisinde bulunan satın alma işlemleri 9.99 TL ile 279.99 TL olarak belirlenen bu oyunun indirme boyutu ise 76.68 MB’dır.

3- Revenge of Sultans

Strateji oyun kategorisinde bulunan Revenge of Sultans oyunu En Yeni ve En Çok İndirilen oyunlar arasında 3. sırada gelmektedir.1 Milyon üzerinde indirilme sayısı bulunan oyunun 14 Mart 2017 tarihinde güncellemesi yapılmıştır. Sürüm olarak 1.3.5 ile gelen bu oyunun uygulama içerisinde satın alma işlemi 3.29 TL ile 1.309.99 TL arasında değişkenlik göstermektedir. Bin TL gibi bir rakama uygulama içerisinde satın alma işlemi bulunan bu oyunun nasıl bir oyun olduğunu bilmek istiyorsanız yapmanız gereken 69.78 MB boyutunda bulunan bu oyunu telefonlarınıza indirmek olacaktır.

İlginizi Çekebilir :   Google Play Store Çalışmıyor Hatası [ Çözümü ]
Load More Related Articles
Load More By Kaan Gümüş
Load More In Mobil

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

*

Tavsiye Yazı

“Msn Kaydol” , Msn Hesap Açma , Msn Aç işlemleri nasıl yapılır ?

MSN, sadece bir web sitesi değildir. Sosyal medya, kişiler arası iletişim, oyun, haber, eğ…