Eskişehir Devlet Hastanesi | Eskişehir Devlet Hastanesi Randevu

Eskişehir Devlet Hastanesi

Yazı içeriğimizde Eskişehir Devlet Hastanesi randevu alma , tahlil sonuçları , web adresi , adresi , telefon bilgisi vb bilgileri mevcuttur…

Köklü geçmişi bulunan Eskişehir Devlet Hastanesi 1971 yılında kurularak hizmete açılmıştır. İlk açılışta 200 yatak kapasitesi mevcut olan hastane de 2011 yılına gelindiğinde Eskişehir Kadın Doğum ve Çocuk hastaneleri ile birleşmiştir. Birleşme sayesinde kapasitede büyük oran da artışın gözlemlendiği söylenebilir.

995 hasta yatağı ile hasta kabul işlemlerine devam eden hastane de her anlamda tetkiklerin yapılabilmesi için ortam uygunluğu sağlanıyor. Kendisine belirlediği vizyon ve misyon değerleri sayesinde hasta/ doktor ilişkilerinde sağlam bağların ortaya çıkmasında büyük öneme sahiptir. Bu olgulara ek olarak kendi bünyesine benimsediği değerleri söz konusudur. Dürüstlük, hoşgörü ve empati bu alanların başında gelen kavramlar arasındadır.

Hastane içerisinde hemen her alanda tedavi ayrıcalığı bulmak söz konusudur. Ancak tedavi sürecinin başlaması için Eskişehir Devlet Hastanesi Randevu linki içerisine giriş sağlayarak, alan ve doktor seçimi yapmanız beklenir. Hastanenin acil bölümü de söz konusudur. Rahatsızlıkların içerikleri fark etmeden müdahale de bulunarak, doğru adımda doğru tedavinin uygulanması sağlanır.

Hastane bünyesinde yeni başlayandan uzman kadrolara kadar ortalama 1721 personel aktif olarak rol oynar. Hastane de tedavi poliklinik, klinik ve yoğun bakım olmak üzere üç farklı alanda yürütülür. Tüm bölümleri bünyesinde bulunduran hastane de yüz üzerinde bölüm bulunur. Kişilerin faydalanması için her birimde de kendi alanlarında uzman kişilerin bulunması hastalar için büyük fayda taşır.

Eskişehir Devlet Hastanesi Bilgileri

Telefon numarası : (222) 237 48 00

Adres : Yenidoğan Mh. Şehit Serkan Özaydın Sokak No:9 Eskişehir, Eskişehir

Web adresi : Tıkla

Tahlil sonuçları için Tıklayın

Google maps‘de görmek için tıkla

Telefondan Randevu  : 182

İlginizi Çekebilir :   İstinye Devlet Hastanesi , İstinye Devlet Hastanesi Randevu

Eskişehir Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
Etiketler:

Yorum Bırakın

*