Eyüp Devlet hastanesi

İstanbul Avrupa yakası bölümünde yer alan Eyüp Devlet Hastanesine nasıl gidilir diye baktığımızda Eyüp sahil üzeri kesimde yer aldığını görüyoruz. Özellikle çevre ilçelerden ulaşım oldukça kolay olacaktır. Hem acil hem de poliklinik hizmeti veren hastanede mesai saatleri dışında çocuk acil bölümü maalesef bulunmamaktadır.

Eyüp Devlet Hastanesi adresini sizlere altta veriyor olacağız. Eyüp Devlet Hastanesi randevusu almak istediğinizde karşınıza farklı iki poliklinik çıkıyor olacak. Biri Merkez olurken bir diğeri ise Gaziosmanpaşa bölgesine çıkan binasında hizmet veriyor olacak. Doktorların değişimli bir şekilde iki ayrı noktada hizmet yapması ise hastaların daha kolay tercih yapmasını sağlıyor.

Eyüp Devlet Hastanesi randevu nasıl alınır? Eyüp Devlet Hastanesine nasıl gidilir hakkında meraklarınızı giderdiğimize göre Eyüp Devlet Hastanesinde hangi bölümler var detayını ise randevu alma kısmından görerek istediğiniz gün ve saate yerinizi ayırtabilirsiniz. Genellikle çok fazla yoğunluk yaşanmamakla beraber bir gün önceden randevu bulmak oldukça kolay diyebiliriz.

Telefon : 212 417 29 00

Adres : Silahtarağa Cad. No: 53-55-57, 34050 Eyüp,İstanbul, İstanbul

Web : www.eyupdh.saglik.gov.tr

Tahlil Sonuçları : http://85.111.46.151/venturasonuc/

Telefondan Randevu : 182

Eyüp Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
İlginizi Çekebilir :   İstinye Devlet Hastanesi , İstinye Devlet Hastanesi Randevu

Yorum Bırakın

*