Facebook beğeni hilesi – Facebook takipçi hilesi

Yazı içeriğimizde facebook beğeni hilesi , facebook takipçi hilesi , facebook sayfa beğendirme ve durum beğendirme gibi bir çok sorularınızın yanıtını bulabilirsiniz.

Sosyal paylaşım ağlarından biri olan facebook’ ta beğeni almak, kullanıcılarını oldukça memnun etmektedir. Normal yollardan alınamayan beğeni, bazı hileler sonucunda gerçekleşmiş olmaktadır. Beğeni hilesini yaparken ister sayfa ister paylaşımlar farketmeden yapılmaktadır. Facebook kullanıcıları tarafından fazlasıyla paylaşımlar yapılmaktadır. Bu paylaşımların beğeni almaması sorununu çözmek için böyle bir işlem gerçekleştirilmektedir.

Facebook’ ta Beğeni Hilesi

Facebook beğeni hilesini gerçekleştirmek güvenli olmayabilir. İnternet ortamında bulunan bazı siteler ortaya çıkmıştır. Bu sitelere giriş yapılarak, kayıt işlemi gerçekleştiriliyor. Facebook’ ta paylaşımları beğendirmek için bir topluluk meydana gelmiş olmaktadır.

Facebook kullanıcısının paylaşmış olduğu gönderimlerin beğeni alması için, kullanıcı bu sitede bulunan herkesin paylaşımlarını beğenmek zorundadır. Diğer kullanıcılarda aynı şekilde sizin facebook’ ta paylaşmış olduğunuz gönderimleri ve sayfaları beğenmiş olur.

‘ ta beğeni almak için bu şekilde hile yapılmaktadır. Fakat bu sistemde pek önerilmektedir. İnternet ortamında facebook beğeni hilesi yapılan bir site olan, token sitesine kayıt olarak, giriş yapılır. Güvenlik açısından dikkatli olunmasında fayda vardır.

Kullanıcının facebook’ ta paylaşmış olduğu paylaşımların beğeni alması için, kendisininde diğer kullanıcıların paylaşmış olduğu gönderimleri, beğenmesi zorunluluğu bulunmaktadır. Fakat bu işlemleri gerçekleştirildiğinde bazı kişler tarafından facebook hesapları çalınabilir. Kullanıcının facebook hesabını ele geçirerek kapatılır veya dondurabilir. Bu tehlikeleri göze almak doğru olmayabilir. Facebook‘ ta beğeni almak için hile yapmadan akışına bırakmak daha doğru olacaktır.Eğer yinede ben facebook beğeni hilesi kullanıcam diyorsanız aşağıya bir kaç site yazıyorum.Sitelerden kaynaklı oluşabilecek sorumluluk kabul etmiyoruz bunuda belirtmek istiyorum.

Facebook beğeni hilesi – takipçi kasabilceğiniz siteler

  • http://www.begendirin.com/
  • http://begenihilesi.com/
  • http://begeni.com/
  • http://begenapp.com/
  • http://begenikazan.com/
  • http://sosyaltech.com/
İlginizi Çekebilir :   Facebook'ta Nota İşareti Yapımı
Etiketler:

One Response

  1. Burak Gülen 28 Mart 2017

Yorum Bırakın

*