Hotmail kaydol | Hotmail hesabı aç | Hotmail al

Merhaba arkadaşlar size bu yazımda hotmail.com hotmail kaydol , hotmail hesabı açma , hotmail almak gibi kafanızda sorularınızı yanıtlamak için bu yazımızı sonuna kadar okumanızı tavsiye ederim.

Hotmail hakkında genel bilgilendirme

Hotmail microsoft’a bağlı bir hizmettir. En çok kullanılan mail hizmetlerinden bir tanesi. Başka mail hizmeti veren sitelerde mevcut ancak onları başka konularıma ekleyeceğim. Mailler artık hayatımızda çok büyük öneme sahiptir. Cep telefonumuzun bu devirde nasıl olması gerekiriyorsa , mail hesaplarıda artık cep telefonu gibi olmazsa olmazlarımız arasında. Çünkü gerek sosyal medya hesapları , gerek cv hazırlarken kullanmak , gerekse başka şeyler için kullanılmaktadır. Konumuza gelicek olursak sizlere resimli hotmail hesabı nasıl açılır bunu anlatacağım .

Hotmail kaydol , Hotmail al , Hotmail hesabı aç [ Resimli Anlatım ]

Öncelikle buraya tıklayarak resim web siteye giriş yapıyoruz.Aşağıya eklediğim resimlere numaralar yazdım kenarlarına . Resimlerin alt kısmına madde madde açıklamalarını yapacağım. Lütfen resimleri inceledikten sonra yazının aşağılarına doğru inin.

hotmail kaydolhotmail kaydol

 1. Buraya ad ve soyadımızı yazıp alt maddeye geçiyoruz.
 2. Burası önemli arkadaşlar kırmızı şekildede göreceksiniz zaten. @hotmail.com yazan yerin sağ tarafında buton şeklinde bir yer var. Oraya tıkladığınız mailiniz hangi uzantılı olmasını istediğinizi seçebilirsiniz. Ben @hotmail.com seçtim. Siz @outlook.com veya @outlook.com.tr uzantısı seçebilirsiniz.
 3. Bu kısımda paralanızı yazıyorsunuz.Lütfen şifrenizi 123456789 veya isminiz soyisminiz , cep telefonu numaranız , nereli iseniz o ilin plaka kodunu yani sizi tanıyan kişilerin kolayca şifrenizi tahmin edebilcek şeyler olmaması önemlidir. Şifrenizde kelime , numara ve noktalama işaretleri kullanmanızı şiddetle öneririm.
 4. Üçüncü maddede yazdığımız şifreyi tekrar yazıyoruz.
 5. Burası otomatik Türkiye seçili olarak geliyor zaten , burayı ellemiyoruz.
 6. Bu madde de doğun gününüzü gün , ay ve yıl şeklinde girebilirsiniz. Çok önemli değildir ancak girilmesi zorunludur.
 7. Bu madde de cinsiyetinizi belirtmeniz gerekiyor
 8. Bu madde de ülke kodu otomatik şeklinde gelecektir. Yani burayıda ellemeden diğer maddeye geçiyoruz
 9. Buraya telefon numaranızı yazmanız gerekiyor. Şifrenizi unuttuğunuzda , şifre hatırlatma için kullanabilirsiniz.
 10. Buraya başka aktif kullandığınız mail adresiniz varsa yazabilirsiniz.Buda şifrenizi unuttuğunuz zaman işinize yarayabilir. Zorunlu değildir.
 11. Bu maddede resimde görüldüğü gibi güvenlik kodu çıkacaktır. Resimdeki harfleri ve rakamları doğru şekilde girmeniz gerekiyor.Aksi taktirde hata verecektir. Doğru girilmesi zorunludur.
 12. Ve işlemlerimiz bu kadar . Hesap oluştur tıklayarak hotmail açma işlemini tamamlamış olduk.
İlginizi Çekebilir :   Gmail Aç | Gmail Kaydol | Gmail Hesabı Aç | Gmail Al

Karşılaştığınız sorunları konu altındaki yorumlar bölümünden bizlere bildirebilirsiniz.En yakın sürede geri dönüş sağlamış oluruz.

2 Comments

 1. hasan 28 Mart 2017
 2. Nurullah Mardin 25 Nisan 2017

Yorum Bırakın

*