İnstagram hesap silme işlemi nasıl yapılır ?

Son yılların en popüler uygulamalarından olan instagram hakkında kullanıcıların bilemediği veya yeni başlayanların bilemediği bir çok şey olabiliyor. Bunlardan bazıları İnstagram hesap silme , İnstagram silme , İnstagram kapatma , instagram hesap kapatma gibi konular nasıl yapılır bilinmemesidir. Sevgililer arasında bazen kıskançlık krizleri yaratan veya instagramdan sıkılan , ben boşuna zaman kaybediyorum diyenler hesabı tamamen silmek istiyor. Eğer sizde hesap silme işlemi nasıl yapılır öğrenmek istiyorsanız eğer o zaman tam yerindesiniz. Eğer siz hesap silmek istemiyorsanız , sadece bir süreliğine dondurmak istiyorsanız o zaman şu konumuza bakmanız gerekiyor : instagram dondurma

İnstagram hesap silme işlemini yapmadan önce sizi birkez daha uyarıyorum . Bunun telafisi yok arkadaşlar. Hesabınızı silmeden önce resimlerinizi almayı unutmayınız . Yok illa ben silicem diyosanız o zaman hemen alt kısmı incelemeniz gerekiyor. Şunu da belirtim arkadaşlar uygulama üzerinden silme işlemi gerçekleşmiyor internet tarayıcıları üzerinden giriş yapıp silme işlemi gerçekleşiyor.

İnstagram hesap silme videolu anlatım

İnstagram hesap silme [ Bilgisayar & Mobil ]

Öncelik buraya tıklıyoruz. İnstagram resmi sitesi üzerinden bir sayfa açılmakta.Eğer siz daha önce tarayıcı üzerinden giriş yaptıysanız sizden direk kullanıcı adı veya şifre istemez. Eğer giriş yapmadıysanız bilgilerinizi doldurarak giriş yapınız. Bu sayfada bize “Hesabını neden siliyorsun?” şeklinde bir soru yöneltiyor ve hemen sağ tarafında bir kutucuk var onu görmeniz gerekiyor ve oradan istediğiniz herhangi bir nedeni seçiyorsunuz . Aşağıya resim olarakta ekliyorum. Ben burda “Başka birşey ” şeklinde işaretledim.Hemen altında devam etmemiz için şifremizi giriyoruz ve hesabımı kalıcı olarak sil diyoruz. İşlemimiz bu kadar arkadaşlar sorularınız varsa konu altındaki yorumlar kısmından bizlere ulaşabilirsiniz.

İlginizi Çekebilir :   Instagram'da Reklam Verme Nasıl Yapılır?
Etiketler:

Yorum Bırakın

*