Kayseri Devlet Hastanesi – Kayseri Devlet Hastanesi Randevu

Kayseri Devlet Hastanesi

Kayseri Devlet Hastanesi Kayseri Eğitim ve Araştırma hastanesi olarak geçmekte ve Kocasinan ilçesinde hizmet vermektedir. Dilerseniz Kayseri Devlet Hastanesi randevunuzu internetten de hemen alabilir ve muayene olmak için randevu saatinizde hazır olarak bulunabilirsiniz.

Kayseri Devlet Hastanesi kuruşu oldukça eksi dönemlere 1939 yılına dayanmaktadır. 25 yatak kapasitesi ile başlayan hastane yıllar içinde ek binalar ile büyümeye devam etmiş ve birçok tıp dalını bünyesinde barındırmaya başlamıştır. Son olarak ise 2005 yılında eğitim ve araştırma hastanesi olarak değişmiştir.

Kayseri Devlet Hastanesinde 634 hekim toplamda hizmet vermektedir. Birçok dalda profesör ve Doçent bulmak mümkündür. Aynı zamanda yoğun olarak ameliyat tedavilerinin de gerçekleştiği Kayseri Devlet Hastanesi acil hizmeti de vermektedir. Kayseri Devlet Hastanesi açık adres arıyorsanız yazımızın sonunda sizler için paylaşıyor olacağız. Kolay ulaşılabilir olması sağlık açısından artı toplayan bir adımdır. Sizlerde Kayseri Devlet araştırma ve eğitim hastanesini tercih ederek sağlık sorunlarınıza çare bulabilirsiniz.

Kayseri Devlet Hastanesi

Telefon : (0352) 320 56 07

Faks:     (0352) 320 73 13

Adres:  Sanayi Mahallesi Atatürk Bulvarı Hastane Caddesi No: 78

İlçe: Kocasinan

Telefondan Randevu : 182

Tahlil sonuçları için tıklayın

Kayseri Devlet Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
İlginizi Çekebilir :   Ümraniye devlet hastanesi | Ümraniye devlet hastanesi randevu

Yorum Bırakın

*