Şişli Etfal Hastanesi , Şişli Etfal Randevu

İstanbul’un Şişli ilçesinde bulunan Şişli Etfal Hastanesi Avrupa yakasının en çok talep gören ve en donanımlı devlet hastanelerinden biridir. Aynı zamanda Şişli Etfal hastanesi çocuk hastanesi bakımından da Türkiye’nin ilk hastane unvanını almıştır. Şişli Etfal Hastanesi kuruluş yılı ise 1899 yılı olarak kayıtlara geçmektedir. İlk olarak çocuk hastanesi olarak anılmış ve sonrasında ise birçok branşları da kapsayarak gelişerek bugün ki halini almaya devam etmiştir.

Şişli Etfal Hastanesi randevusunu internetten de alabilir ya da telefon ile ulaşım sağlayarak öğrenebilirsiniz. Aynı zamanda Şişli Etfal Hastanesi acil hastane bölümü de hem yetişkinler için hem de özel olarak çocuk bölümü olarak ayrı binalarında hizmet vermektedir. Çok kapsamlı olması sebebi ile özellikle acil durumlarda tercih edilme nedeni olarak ön plana çıkar.

Şişli Etfal Hastanesi açık adresi de sizlere veriyor olacağız ama ulaşımı oldukça kolay bir hastanedir. Hem Avrupa yakasından hem de Anadolu yakasından oldukça fazla vesait bulunabilir. Şişli Etfal Hastanesine nasıl gidilir ve hangi bölümler var diye merak ediyorsanız resmi web sitesini de ziyaret edebilirsiniz.

Telefon : 0212 373 50 00

Fax : 0212 224 07 72

İlçe : Şişli

Adres : Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi Halaskargazi Caddesi Etfal Sokak 34371 Şişli – İstanbul

Tahlil Sonuçları : Tıklayın

Telefondan Randevu : 182

Şişli Etfal Hastanesi İnternetten Randevu Alma

  • Öncelikle buraya tıklayarak internet randevu sitesine gidiyoruz.
  • Siteye girdikten sonra bizden T.C kimlik numarası , MHRS şifres ve sağ tarafında bulunan güvenlik kodunu girmemizi isteyecek . Eğer sizin MHRS şifreniz yok ise hemen alt kısımda bulunan E-devlet ile giriş butonuna tıklayarakta giriş yapabilirsiniz.
  • Bu bilgilerimizi doldurup giriş yaptıktan sonra bizden Randevu hakkında bilgiler isteyecektir.
  • 1.seçenekte randevuyu hangi tarihe almak istediğimizi seçiyoruz. Yalnız lütfen dikkatli olun seçerken dikkatli seçmeniz gerekiyo aksi taktirde yanlış alıp farklı günlerde gidebilirsiniz
  • 2.seçenekte il : İstanbul şeklinde seçiyoruz
  • 3.seçenekte İlçe : Bakırköy olarak seçiyoruz.
  • 4.seçenekte hangi klinik için randevu alacaksanız o kliniği seçmeniz gerekiyo.
  • Ve bu seçeneğide seçtikten sonra Muayene Yeri ve Hekim seçmemizi istiyecek . Bunlarıda seçip ” Randevu Al ” butonuna tıklayarak randevu işlemimizi tamamlıyoruz.
İlginizi Çekebilir :   Bodrum devlet hastanesi randevu

Diğer hastanelerden randevu almak için

Yorum Bırakın

*