Tubidy Nedir ve Tubidy Kullanarak Nasıl Müzik Dinlenir ve İzlenir?

Telefonlarda; fotoğraf çekmek, mesaj yollamak, video çekmek gibi işlemler dışında, en çok yapılan bir başka işlem de müzik dinlemek. Birçok insan, yolda, otobüste, tatilde, kısacası ev dışında ki herhangi bir ortamda telefondan müzik dinlemeyi sever ve bunu sıklıkla yapar. Günümüzde yoğun bir biçimde kullanılan akılı telefonların en önemli ve en sevilen özelliklerinden birisi de bu özellik. Yani telefondan müzik dinleme özelliği. Bu işlemi iki farklı şekilde yapmak mümkün. Birincisi çevremizdeki kişilerin telefonundan müzik transferi yaparak bir liste oluşturmak ve bu şekilde dinlemek. İkincisi ise müzik indirme programlarını kullanarak, internet üzerinden müzik indirmek ve bu şekilde dinlemek. Müzik indirme programlarının en çok bilinenlerinden birisi de Tubidy müzik indirme programı.

Tubidy Nasıl Kullanılır?

Ücretsiz müzik ve video indirme ve dinleme programı olan bu programı kullanarak, zevkinize göre, dilediğiniz gibi müzik indirmek ve dinlemek mümkün. Bunun için yapılması gereken tek şey, programı indirmek ve sisteme girerek bir hesap oluşturmak ve şifre belirlemek. Bu işlemleri tamamladıktan sonra istenilen türde müzik indirilebilir ve dinlenebilir. Ayrıca sisteme, video yükleme de yapılabiliyor.

Nasıl Video Yüklenir?

Sisteme ya da platforma video yükleme işlemi için; ilk önce menü sekmesinden My Account menüsünde ki upload sayfasını açarak videoya isim ve başlık yazılır. Daha sonra doğrulama kodunu girerek tekrar upload butonuna basılır ve video yükleme işlemi tamamlanır.

Çalma Listesi Oluşturma

Herkesin zevki farklıdır, bu nedenle insanların dinledikleri müzik türleri de birbirinden farklıdır. Tubidy müzik indirme programını kullanarak telefona indirilen müzikler için çalma listesi oluşturma işlemi şu şekilde yapılır. Aranılan video bulunduktan sonra, üzerine tıklayarak, sayfanın alt bölümünde yer alan Add To Playlist butonuna tıklayarak video, çalma listesine eklenebilir.

İlginizi Çekebilir :   Bilgisayardan whatsapp web kullanımı

Yorum Bırakın

*